Mecenat

rockie

vsmVADER (Polska)

Deathmetalowa grupa Vader – ikona ciężkiej muzyki, oraz jeden z najbardziej znanych i rozpoznawalnych na świecie polskich zespołów, nawiązała oficjalną współpracę z firmą Alphard Sound Technology ETP. Po udanej trasie koncertowej w Polsce, oraz trasach koncertowych na Bałkanach i obu Amerykach, zespół nie odpoczywa i szykuje się do kolejnej, tym razem po USA, u boku kultowej grupy Overkill. Na koncertach zespół korzysta z mikrofonów dynamicznych firmy Alphard Sound Technology ETP, natomiast mikrofony pojemnościowe naszej firmy, były wykorzystane przy nagrywaniu ostatniego albumu „Necropolis” (Nuclear Blast / Warner) – nominowanego do nagrody Fryderyk 2010 w kategorii „Płyta Roku – Heavy Metal”.

 

roz2793618DARZAMAT (Polska)

Pochodzący z Katowic zespół Darzamat, to grupa o ugruntowanej pozycji na polskiej scenie metalowej: własny styl, łączący muzykę black & death metalową z unikalnym klimatem, przysporzył zespołowi wielu fanów w Polsce i zagranicą. Darzamat ma na koncie pięć albumów studyjnych. Zespół regularnie koncertuje, dzielił scenę z grupami takimi jak Apocalyptica, Soulfly, Cradle of Filth, Testament, Samael, Tiamat czy Cannibal Corpse. W najbliższych planach zespołu jest oficjalne DVD koncertowe, oraz nowy album studyjny. Zespół Darzamat używa mikrofonów, wzmacniaczy, mikserów oraz kolumn głośnikowych firmy ALPHARD Sound Technology ETP. Więcej info na: www.darzamat.art.pl

 

505898832KAT (Polska)

To bez wątpienia najważniejsza grupa polskiej sceny Metalowej. 10 albumów na koncie które sprzedały się w setkach tysięcy egzemplarzy, są już absolutnymi klasykami gatunku. Zespół dzielił scenę z grupami takimi jak: Metallica, Iron Maiden, Running Wild, Over Kill – a niedawno odbył trasę koncertową po Europie u boku grup Helloween i Six Feet Under. Wydana w 1998 roku składanka „Czarne Zastępy – W Hołdzie KAT” zawierała wersje klasyków zespołów nagrane przez tak uznane marki jak Vader czy Behemoth. Zespół niedawno podpisał kontrakt dystrybucyjny z niemiecką wytwórnią Karthago Records. Zespół Kat używa różnego sprzętu firmy Alphard m.in. zestawu U2-800MB; Piotr Luczyk – gitarzysta i założyciel grupy Kat – poleca piece gitarowe Alphard AG 35 i Alphard AG 80.
Więcej info na:www.kat.com.pl

 

Krzysztof KRAWCZYK (Polska)950c118da8420b4c57f8f577c69fe9e7

Bez wątpienia legenda polskiej sceny muzycznej. Od 1963 roku współtworzył big-beatową grupę Trubadurzy, znaną z takich przebojów jak m.in. „Znamy Się Tylko Z Widzenia” czy „Byłaś Tu”. Karierę solową rozpoczął w roku 1973, lansując na przestrzeni lat takie hity jak „Parostatek”, „Pokochaj Moje Marzenia” czy „Ostatni Raz Zatańczysz Ze Mną”. Współpracował z artystami takimi jak Goran Bregovic czy Rod Stewart. Kilkanaście płyt z jego długiej dyskografii, osiągnęło status Złotej Płyty w Polsce. Krzysztof Krawczyk używa zestawu mikrofonowego U2-800MV oraz mikrofonów dynamicznych ET-69MVS produkcji firmy ALPHARD Sound Technology ETP.

 

CETI_rusza_trase_Grzegorz_5484812Grzegorz KUPCZYK & CETI (Polska)

Pochodzący z Poznania wokalista Grzegorz Kupczyk, to bez wątpienia jedna z najbardziej charyzmatycznych i charakterystycznych postaci polskiej sceny rockowej. W roku 1980 dołączył do kultowej obecnie grupy Turbo. Największy sukces komercyjny to płyta Turbo „Dorosłe Dzieci”, której pierwszy nakład rozszedł się w ponad 120 000 egzemplarzy. Z grupą Turbo Kupczyk nagrał jeszcze 11 płyt, a w roku 1989 założył wspólnie z Marią Wietrzykowską grupę Ceti, z która do roku 2007 nagrał 14 albumów i singli. Dyskografia uzupełniona o kilka płyt solowych, czy też gościnne występy na płytach artystów takich jak: Dragon, Ira, Shout, Esqarial, Aion czy Non Iron, ugruntowała jego pozycję jako jednego z najbardziej cenionych polskich wokalistów. Grzegorz Kupczyk korzysta z mikrofonów oraz innego sprzętu firmy ALPHARD Sound Technology ETP, m.in.: z zestawu bezprzwewodowego U2-800MB , mikrofonu bezprzewodowego ET-80V oraz miksera M 814 .
Więcej info na: www.ceti-gk.com

 

Małgorzata OSTROWSKA  (Polska)5182247a3f091_k27

To z pewnością jedna z najjaśniejszych gwiazd na polskiej scenie Rockowej – kiedy na początku lat 80-tych współtworzyła kultową obecnie grupę Lombard, wiadomym było, iż jej talent oraz niesamowity i oryginalny głos, nie mogą przejść niezauważone. Wykonywane przez nią utwory, takie jak „Śmierć Dyskotece” czy też „Szklana Pogoda”, to już absolutne hity i klasyki polskiej muzyki rozrywkowej. Albumy z jej udziałem niejednokrotnie zdobywały miano złotej płyty. Od 1996 roku Małgorzata Ostrowska występuje solo, regularnie nagrywając fantastycznie przyjmowane albumy, oraz występuje na żywo – każdorazowo gromadząc rzesze fanów. Na swoim koncie ma m.in. takie nagrody jak „Bursztynowy Słowik”(1999) i „Philip Award”(2001). Małgorzata Ostrowska używa m.in. zestawu mikrofonowego U2-800MB oraz mikrofonów dynamicznych ET-69MVS produkcji firmy ALPHARD Sound Technology ETP.
Więcej info na: www.ostrowska.pl

 

Paul_Di'AnnoPAUL DI’ANNO (Anglia)

Pierwsze skojarzenia na dźwięk słów „heavy metal”? – Iron Maiden i Metallica. To właśnie Paul Di’Anno – pochodzący z Londynu wokalista, odpowiedzialny był za sukces pierwszych i przełomowych albumów grupy Iron Maiden, czyli „Iron Maiden” i „Killers”. To jego oryginalny głos był znakiem rozpoznawalnym tej ikony ostrej muzyki. Wokalista kontynuował karierę w m.in. grupach Battlezone i Killers, a do dzisiaj uważany jest za jedną z najważniejszych postaci w historii europejskiej muzyki rockowej i metalowej! Paul Di’Anno korzysta z mikrofonów dynamicznych firmy ALPHARD Sound Technology ETP.
Więcej info na: www.myspace.com/diannothebeast

 

PEGAZUS (Australia)
39161_photo

W drugiej połowie lat 90-tych, kiedy klasyczny heavy metal przeżywał swój renesans – jedną z najważniejszych grup okazał się australijski Pegazus. Zespół związał się z potentatem sceny (firma Nuclear Blast), i do dnia dzisiejszego wydał cztery albumy studyjne. Obecnie grupa szykuje się do powrotu na scenę, i wydania nowej płyty studyjnej! Muzycy Pegazus korzystają z mikrofonów dynamicznych firmy ALPHARD Sound Technology ETP.
Więcej info na: www.myspace.com/pegazusmusic

 

Virgin Steele 23.5.2010 SessionVIRGIN STEELE (Usa)

Legendarna heavymetalowa grupa z Long Island, w stanie Nowy Jork, która powstała w 1981 roku. Od początku kariery skutecznie buduje pozycję wiodącej grupy amerykańskiej sceny metalowej, mając na koncie do 2007 roku 11 albumów studyjnych, oraz kilkanaście wydawnictw singlowych. W połowie lat 90-tych, po niesamowitym sukcesie komercyjnym płyty „Invictus” stali się pionierami Epickiego Metalu, łącząc klasyczne hard rockowe i metalowe brzmienia, z muzyką klasyczną i operową. Wyprzedane trasy koncertowe, liczne wznowienia klasycznych już płyt po obu stronach oceanu, oraz setki tysięcy oddanych fanów na całym świecie ugruntowały pozycję Virgin Steele jako jednej z najważniejszych grup sceny heavy metalowej. Wokalista zespołu, David DeFeis, używa mikrofonów firmy ALPHARD Sound Technology ETP, m.in. mikrofonów dynamicznych ET-69MVS, oraz systemów bezprzewodowych U2-800MB z mikrofonami ET-80V .
Więcej info na: www.virgin-steele.com